Громадські активісти та активістки м. Вінниці! Хочете впливати на владу - берімо участь в розробці та внесенні змін до відповідних нормативно-правових документів!

Запрошуємо на круглий стіл.

26 січня, об 11.00 в Прес-клубі, вул. Соборна, 68, відбудеться круглий стіл на тему «Інститути громадянського суспільства, інструменти взаємодії з місцевою владою».

Детальний звіт про реалізацію проекту "Активні громадяни - успішне місто" можна скачати тут

Творчий звіт проекту наведений у перезентації.  

 

20 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті в приміщенні бібліотеки відбулись дебати в рамках проекту "Активні громадяни - успішне місто", що реалізується за підтримки Вінницької міської ради. 

13 жовтня в рамках проекту "Активні громадяни - успішне місто" відбулась зустріч у ВТЕІ КНТЕУ із дебатерами Вінницького осередку "Федерації дебатів України". 
Говорили про права, обов'язки та повноваження депутатів місцевих рад. 

Серед учасників  були як майбутні кандидати у місцеві депутати, політологи, а також представники громадських організацій та ЗМІ. Участь у тренінгу взяли близько двох десятків активних громадян. 

Активістка Громадського центру «Форум» Віта Кулінець під час свого виступу змалювала образ ідеального депутата та пояснила яким чином жителі міста повинні контролювати та співпрацювати з депутатом/ткою свого округу. Завдяки практичним завданням учасники тренінгу з’ясували для чого потрібні депутати, які повноваження та обов’язки вони мають та як можуть впливати на вирішення питань свого міста.

Активістка нашої організації виступила експерткою та суддею під час дебатного турніру “Кожен голос має значення”, що проходив у ДонНУ 17-18 жовтня. 

17-18 жовтня 2015 року на базі Донецького національного університету відбулись Публічні дебати «Кожен голос має значення». В турнірі взяли участь 16 команд з м. Вінниці, Сум, Донецька, Харкова, Луганська, Дніпропетровська.
"Громадський центр "Форум" долучився до заходу в рамках проекту "Активні громадяни - успішне місто". Серед експертів була Віта Кулінець, яка розповіла про права, обов'язки та повноваження депутатів місцевих рад. Обговорили основні моменти як має відбуватись голосування 25 жовтня і що варто зробити, щоб вибір був свідомий.